Dla kogo przeznaczone są walizki podróżne na kółkach?

Ciężkie torby podróżne są utrapieniem każdej osoby wyjeżdżającej na wakacje. Można uniknąć konieczności ich noszenia, wybierając walizkę podróżną na kółkach. Czy warto ją kupić? 

Walizka na kółkach dla każdego

Walizki na kółkach oferowane są przez niemalże wszystkich producentów toreb podróżnych. Warto kupić walizkę tego typu, gdyż dzięki niej można uniknąć dźwigania ciężarów i dać odpocząć kręgosłupowi. Walizka na kółkach jest idealnym wyborem dla każdego, bez względu na wiek i siłę fizyczną.

Kółka kółkom nierówne?

Wybierając walizkę z kółkami, warto przyjrzeć się wykonaniu kółek. Firmy takie jak Puccini montują w swoich produktach cztery skrętne koła, które są solidnie przymocowane do walizki. Kółka dobrze radzą sobie na nierównościach i nie niszczą się na trudnej nawierzchni. Walizka podróżna firmy Puccini dodatkowo posiada regulowaną, wysuwaną rączkę, dzięki której z walizki wygodnie korzysta się niskim i wysokim osobom.

pucci2

Walizka kabinowa również z kółkami

Walizki kabinowe mogą być wyposażone w kółka tak samo jak walizki na duży bagaż. Niewielkie walizki z kółkami proponuje m.in. firma Puccini, która sprzedaje je jako samodzielne produkty bądź w zestawach z walizkami dużymi i średnimi. Choć rozmiary walizek kabinowych są nieduże, czasem przewozi się w nich dość ciężkie przedmioty. Kółka znacznie ułatwiają przenoszenie bagażu podręcznego ważącego nawet 10 kg.

 

Sprawdź ofertę wyjątkowych walizek marki Puccini na stronie 
https://sklep.puccini.pl/

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>