Hybrydowe paznokcie w Krakowie

Manicure hybrydowy to jeden z najnowszych trendów, jeżeli chodzi o stylizację paznokci. Na czym polega? Otóż manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą tak jak normalny lakier do paznokci, lecz utwardzany jest w świetle UV i lakier lśni bardziej niż od zwykłego manicure.

Co jest najważniejsze i najbardziej chwalone przez kobiety to trwałość, ponieważ manicure hybrydowy potrafi utrzymywać się od około 2 lub 3 tygodni oczywiście przy wykonywaniu wszystkich prac domowych. Producenci lakierów twierdzą, że do manicure hybrydowy jest hypoalergiczna a także jest pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia, a więc również bezpieczne dla zdrowia. A w czym jest sekret? Bo specjalna emalia to połączenie lakieru i żelu.

Tego manicure nie usuniemy w postaci zmywacza do paznokci tylko poprzez specjalny płyn na bazie acetonu. Cenowo jest w przedziale 100 zł – 150 zł (razem z usunięciem). Jeżeli chodzi o pedicure hybrydowy jest bardzo podobne jak manicure hybrydowy, ponieważ do jego użycia też jest potrzebna lampa UV i jest to stylizacja paznokci u nóg. Najpierw trzeba dodać płytce odpowiedni kształt, a następnie usunąć niepożądane skórki. Potem jest oczyszczenie paznokci, nałożenie bazy i lakieru hybrydowego, utwardzacz i uaktywnienie go pod lampą UV. Następną rzeczą jest rekonstrukcja paznokci i to jest odnawianie paznokci na skutek uszkodzeń mechanicznych lub innych zmian doprowadzających do nieestetycznego wyglądu paznokci zdeformował płytkę paznokciową. Jest doskonałą alternatywą w przypadku zniszczonych paznokci i dzięki użytym produktom ze srebra nanokrystalicznego oraz specjalistycznych żeli utwardzanych UV, stanowi „opatrunek przeciwgrzybiczy”. Pozwala na komfort psychiczny, noszenie obuwia z odkrytymi palcami, stwarzając atrapę paznokcia.

jadoremanicure3

Jeśli jesteś z Krakowa i szukasz odpowiedniego salonu wystarczy wpisać w google następujące frazy: „manicure hybrydowy kraków” , „pedicure hybrydowy kraków” , „rekonstrukcja paznokci kraków” . Sprawdź ofertę manicure i pedicure hybrydowego w salonie kosmetycznym J’adore - 
http://jadoreinstytut.com/pedicure/

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>