Styl sportowy i elegancki – czy trzeba wybierać?

Młodzi ludzie chcą dziś wyglądać oryginalne, a jednocześnie modnie elegancko. Jednocześnie pragną zachować luz i swobodę. Okazuje się, że jak najbardziej jest to możliwe.

Zmiana trendów

Niewątpliwie, dzisiaj za eleganckie uważa się już nieco inne ubrania niż kiedyś. Nie ma już tak sztywnych wytycznych odnośnie tego, co powinien nosić mężczyzna, który chce być stylowy i szykowny, a co powinna zakładać kobieta. Coraz częściej styl sportowy miesza się ze stylem eleganckim

Trampki do sukienki

Coraz częściej, zarówno mężczyźni ja ki kobiety noszą na co dzień trampki. Nie ma już nic zaskakującego w tym, że dziewczyna, czy kobieta zakłada converse damskie trampki do sukienki. Oczywiście ,decydując się na buty all star converse i sukienkę trzeba uważać, gdyż nie każda sukienka pasuje do sportowych butów. Wciąż bowiem istnieją przecież suknie wieczorowe, do których pasują jedynie eleganckie, buty na specjalne okazje.

Buty damskie dla młodych i starszych

Istnieje takie przekonanie, że generalnie buty sportowe raczej przeznaczone są jedynie dla młodych ludzi. Nastolatki, czy też młode studentki wedle powszechnego przekonania mogą jak najbardziej ubierać converse damskie trampki, jednak nie przystoi to już starszym kobietom na poważnych stanowiskach. Jednakże, dlaczego właściwie ludzie mieliby rezygnować z wygody z powodu wieku? Wydaje się, że coraz więcej osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsza jest własna wygoda oraz własny styl, a nie to, co rzekomo wypada.

Oczywiście, są pewne sytuacje, w których wskazane jest ubierać konkretny typ eleganckich butów. Jednakże, sytuacji takich jest niewiele.


https://www.spartoo.pl/Trampki-wysokie-dzieci-sty10010-o5-0.php

Dodaj komentarz

Twój email nie zostanie nigdy opublikowany, ani udostępniony. Pola obowiązkowe oznaczono *

XHTML: Możesz używać następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>